PLATINUM PARTNER

Bank BGŻ BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Bank oferuje klientom indywidualnym produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz szeroką gamę kredytów (m.in. mieszkaniowych oraz konsumenckich). Należy do jednych z największych wydawców kart kredytowych w Polsce. Przedsiębiorstwom (mikro, MŚP i korporacjom) dostarcza rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym. Bank kieruje swoje usługi również do przedsiębiorstw z sektora rolno-spożywczego. Specjalizuje się w finansowaniu rolnictwa, gospodarki żywnościowej oraz infrastruktury regionalnej. Klientom segmentu bankowości prywatnej proponuje kompleksową ofertę w zakresie ochrony, optymalizacji i pomnażania majątku. Klienci Banku mogą również korzystać z usługi doradztwa inwestycyjnego. Misją Banku BGŻ BNP Paribas jest oferowanie w sposób odpowiedzialny nowatorskich rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę. Bank jest częścią wiodącej międzynarodowej grupy bankowej BNP Paribas. Bank świadczy usługi poprzez sieć oddziałów bankowych oraz stoisk bankowych w centrach handlowych na terenie całego kraju. Produkty kredytowe dostępne są również za pośrednictwem punktów w sklepach partnerskich, także w wybranych sieciach dealerów samochodów.

GOLDEN PARTNER

Tarczyński S.A.  – lider w kategorii kabanosów, to firma rodzinna z ponad 26 letnim doświadczeniem w produkcji wędlin, skoncentrowana głównie na przetwórstwie mięsa wieprzowego i drobiowego.

Firma posiada 3 zakłady produkcyjne: w Ujeźdźcu Małym, Sławie oraz Bielsku-Białej.

Misją firmy jest tworzenie z pełnym zaangażowaniem i pasją wędlin z segmentu premium o wysokiej jakości oraz wyjątkowym smaku.

W portfolio firmy obok wyjątkowo cienkich kabanosów Exclusive i doskonale wysuszonych kabanosów Extra, znajdują się także wyroby z szynki wieprzowej oraz z fileta drobiowego o wysokiej mięsności i wyjątkowej kruchości. Ponadto w ofercie znaleźć można doskonałe szynki, wędzonki oraz szeroki asortyment kiełbas suchych.

W odpowiedzi na zmieniające się potrzeby konsumentów w ramach wszystkich oferowanych marek, firma wprowadza nowe linie produktowe, jak np. SNAXY, produkty convenience oraz różne innowacyjne formaty opakowań.

Firma Tarczyński S.A. czynnie uczestniczy w życiu lokalnej społeczności oraz wspiera drużynę futbolu amerykańskiego Panthers Wrocław, zdobywcę tytułu Mistrza Polski i Mistrza Europy.

O jakości produktów pod marką Tarczyński świadczą nie tylko uznanie i popularność wśród konsumentów, lecz również zdobyte nagrody i szereg certyfikatów związanych z produkcją, co potwierdza, że firma Tarczyński S.A. jest pewnym i wiarygodnym partnerem biznesowym.

PROFESSIONAL PARTNERS

Belgian Meat Office – agencja promocji mięsa, koordynująca działania eksportowe belgijskich producentów wieprzowiny i wołowiny. Belgian Meat Office powstało w 2003 roku w ramach Flamandzkiej Agencji Promocji Rolnictwa i Rybołówstwa (VLAM). www.belgianmeat.com

At PwC, our purpose is to build trust in society and solve important problems. We’re a network of firms in 158 countries with more than 236,000 people who are committed to delivering quality in assurance, advisory and tax services. PwC has been active in Poland for over 26 years. The company has 8 regional offices in Poland – in Warsaw, Lodz, Gdansk, Poznan, Wroclaw, Katowice, Krakow and Rzeszow, as well as the Center of Excellence in Gdansk and two Service Delivery Centers in Katowice and Opole. PwC companies in Poland employ almost 4,500 staff. Learn more at: www.pwc.pl.

Mobile PwC Espresso application is available for download at pwc.pl/espresso.

Subscribe for PwC’s releases at pwc.pl/subskrypcje

Jako Ellipsis Energy Sp. z o.o. działamy na polskim rynku od 2015 roku. Specjalizujemy się w usługach audytorskich w dziedzinie poprawy efektywności energetycznej. Doradzamy w zakresie energetyki w różnorakich sektorach gospodarki oraz przemysłu.

 

Przeprowadzamy kompleksowe audyty energetyczne przedsiębiorstw, opracowujemy analizy do uzyskania wsparcia finansowego dla przedsięwzięć energooszczędnych oraz odnawialnych źródeł energii. Wdrażamy systemy zarządzania energią, zgodne z ISO 50001 oraz opracowujemy projekty i koncepcje instalacji przemysłowych. 

 

Z szacunku do energii wskazujemy najefektywniejsze kierunki modernizacji pozwalających na zmniejszenie lub efektywniejsze wykorzystanie energii, a także dbamy o ciągłość pracy maszyn w zakładach przemysłowych.

Dokonujemy szczegółowych przeglądów zużycia energii w budynkach oraz jednorazowych i okresowych pomiarów z wykorzystaniem technologii ultradźwiękowej oraz termograficznej. Tworzymy koncepcje rozwiązań dla przedsiębiorstw, określamy koszty takich inwestycji wraz z czasem zwrotu oraz możliwości ich finansowania.

 

Wspieramy także w pozyskiwaniu dofinansowań na modernizacje zmniejszające zużycie energii lub poprawiające efektywność energetyczną w zakładach przemysłowych. Dbamy o to, aby usługa przygotowania dokumentacji projektowej w ramach różnorakich konkursów była kompleksowa.

CEZ ESCO Polska to spółka będąca częścią Grupy CEZ w Polsce, jednego z największych koncernów energetycznych w Europie, powstała w maju 2016 roku. Jej celem jest być pierwszym wyborem klientów, którzy chcą efektywnie i oszczędnie gospodarować energią.
CEZ ESCO Polska oferuje kompleksowe rozwiązania dla zarządzania potrzebami energetycznymi przedsiębiorstw, gmin, organizacji publicznych i prywatnych oraz zarządców budynków i lokali, szpitali i szkół, obiektów mieszkalnych, biurowych i sportowych.
Spółka powołana została dla zapewnienia klientom kompleksowych usług – począwszy od audytów energetycznych i doradztwa energetycznego poprzez dostawy ciepła i energii elektrycznej, do zarządzania budową i eksploatacją źródeł energetycznych (w szczególności jednostek kogeneracyjnych, kotłów gazowych i instalacji fotowoltaicznych), a także oświetlenia publicznego włącznie.
Oferta CEZ ESCO obejmuje propozycje dla zoptymalizowania zużycia energii, wyboru technologii i źródeł energii, ich montażu, eksploatacji i długoterminowych usług, w tym doradztwa, gwarancji i różnych opcji finansowania.

CEZ ESCO Polska sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 61
00-697 Warszawa
+48 22 218 01 01
biuro.esco@cezesco.pl

EXHIBITORS

PATRONAGE

BECOME A PARTNER

MEAT CONGRESS 2018 IS:WHY IS IT WORTH TO BECOME A PARTNER?

  • Get with Your offer to a strictly selected target group
  • Establish direct contact with persons deciding on purchase of meat and cured meat for retail chains
  • Enlarge the prestige of Your company and brand through participation in the conference and presentation of Your products
  • Get to know better the needs of Your business partners
  • Acquire new clients!


CONTACT FOR SPONSORS AND EXHIBITORS