POSZUKIWANIE NAJLEPSZEGO STOISKA MIĘSNO-WĘDLINIARSKIEGO W POLSCE

Już po raz piąty redakcja „Wiadomości Handlowych” zaprasza do udziału w konkursie na najlepsze stoisko mięsno-wędliniarskie! O nagrody mogą rywalizować wszystkie rodzaje sklepów spożywczych.

By wziąć udział w konkursie, należy wypełnić kwestionariusza dostępny tutaj.

Do kwestionariusza należy dołączyć co najmniej 10 dobrej jakości zdjęć, obrazujących stoisko mięsno-wędliniarskie, obsługujący je personel i otoczenie. Na tej podstawie oceniana będzie ekspozycja mięsa białego, czerwonego, wędlin i ewentualnie wyrobów garmażeryjnych. Ocenie będą podlegać także dodatkowe elementy ekspozycji, takie jak np. kosze, shelfblockery, ekspozytory itp. Na podstawie cenówek znajdujących się w ladzie punktowana będzie komplementarność oferty. W wytypowanych placówkach pojawi się nasz dziennikarz, aby dokonać osobistej oceny zgłaszanego stoiska.

Jury konkursu składa się z blisko 20 fachowców: kluczowych menadżerów najważniejszych firm mięsnych, ekspertów oraz przedstawicieli organizacji branżowych, a więc ludzi, którzy na co dzień działają na rynku mięsa (poznaj skład JURY). Wybiorą oni zwycięzców w trzech kategoriach:
1. Sklepy spożywcze, w których długość chłodzonej lady mięsnej i ewentualnie stojących bądź wiszących regałów chłodniczych z wędlinami nie przekracza 10 mb.
2. Sklepy spożywcze, w których długość chłodzonej lady mięsnej i ewentualnie stojących bądź wiszących regałów chłodniczych z wędlinami przekracza 10 mb.
3. Specjalistyczne sklepy mięsne.

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie statuetek „Najlepsze Stoisko Mięsno-Wędliniarskie 2019” nastąpi podczas Kongresu Mięsnego 2019, który odbędzie się 28 lutego w Warszawie.