KONKURS na najlepsze stoisko MIĘSNO‑WĘDLINIARSKIEJuż po raz czwarty redakcja „Wiadomości Handlowych” zaprasza do udziału w konkursie na najlepsze stoisko mięsno wędliniarskie! O nagrody mogą rywalizować wszystkie rodzaje sklepów spożywczych.

W celu zgłoszenia się do konkursu należy wypełnić kwestionariusz, a następnie przesłać go na adres redakcji „Wiadomości Handlowych” (ul. Wołoska 7, bud. Mars, klatka D, 02 675 Warszawa) lub też wysłać skan kwestionariusza na adres: info@wiadomoscihandlowe.pl.

Kwestionariusz dostępny jest w aktualnym wydaniu „Wiadomości Handlowych”, a także na stronie internetowej www.wiadomoscihandlowe.pl. Ostatecznym terminem przesłania jest 31 grudnia bieżącego roku.

Oprócz kwestionariusza do zgłoszenia należy załączyć co najmniej 10 zdjęć dobrej jakości, na których widoczne jest stoisko mięsno-wędliniarskie, obsługujący je personel i otoczenie. Na tej podstawie oceniana będzie ekspozycja mięsa białego, czerwonego, wędlin i ewentualnie wyrobów garmażeryjnych. Eksperci z branży mięsnej przeanalizują także dodatkowe elementy ekspozycji, jak kosze, shelf blockery czy ekspozytory itp. Na podstawie cenówek znajdujących się w ladzie punktowana będzie komplementarność oferty.

Wytypowane stoiska odwiedzi dziennikarz „Wiadomości Handlowych”, który osobiście dokona oceny przestrzeni. Następnie jury złożone z 20 osób: kluczowych menadżerów najważniejszych firm mięsnych, ekspertów oraz przedstawicieli organizacji branżowych, dokona profesjonalnej oceny zgłoszeń i wybierze zwycięzców. W tym roku przyznamy nagrody w trzech kategoriach:

1. Sklepy spożywcze, w których długość chłodzonej lady mięsnej nie przekracza 10 mb.
2. Sklepy spożywcze, w których długość chłodzonej lady mięsnej przekracza 10 mb.
3. Specjalistyczne sklepy mięsne.

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie statuetek „Najlepsze stoisko mięsno-wędliniarskie 2018” nastąpi podczas Kongresu Mięsnego 2018, który odbędzie się 1 marca w Warszawie.