PARTNER PLATYNOWY

Bank BGŻ BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Bank oferuje klientom indywidualnym produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz szeroką gamę kredytów (m.in. mieszkaniowych oraz konsumenckich). Należy do jednych z największych wydawców kart kredytowych w Polsce. Przedsiębiorstwom (mikro, MŚP i korporacjom) dostarcza rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym. Bank kieruje swoje usługi również do przedsiębiorstw z sektora rolno-spożywczego. Specjalizuje się w finansowaniu rolnictwa, gospodarki żywnościowej oraz infrastruktury regionalnej. Klientom segmentu bankowości prywatnej proponuje kompleksową ofertę w zakresie ochrony, optymalizacji i pomnażania majątku. Klienci Banku mogą również korzystać z usługi doradztwa inwestycyjnego. Misją Banku BGŻ BNP Paribas jest oferowanie w sposób odpowiedzialny nowatorskich rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę. Bank jest częścią wiodącej międzynarodowej grupy bankowej BNP Paribas. Bank świadczy usługi poprzez sieć oddziałów bankowych oraz stoisk bankowych w centrach handlowych na terenie całego kraju. Produkty kredytowe dostępne są również za pośrednictwem punktów w sklepach partnerskich, także w wybranych sieciach dealerów samochodów.

PARTNERZY MERYTORYCZNI

Belgian Meat Office – agencja promocji mięsa, koordynująca działania eksportowe belgijskich producentów wieprzowiny i wołowiny. Belgian Meat Office powstało w 2003 roku w ramach Flamandzkiej Agencji Promocji Rolnictwa i Rybołówstwa (VLAM). www.belgianmeat.com

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i odpowiadanie na kluczowe wyzwania współczesnego świata. Jesteśmy siecią firm działającą w 158 krajach. Zatrudniamy ponad 236 tysięcy osób dostarczających naszym klientom najwyższą jakość usług w zakresie audytu, doradztwa biznesowego oraz doradztwa podatkowego i prawnego. PwC w Polsce jest obecne od ponad 26 lat. Obecnie posiada 8 biur regionalnych – w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Rzeszowie, a także Centrum Kompetencyjne w Gdańsku oraz dwa Service Delivery Center w Katowicach i Opolu. Spółki PwC w Polsce zatrudniają prawie 4 500 osób. Dowiedz się więcej na www.pwc.pl.

Aplikacja mobilna PwC Espresso do pobrania na stronie www.pwc.pl/espresso.

Subskrypcja publikacji PwC na stronie www.pwc.pl/pl/forms/form-subskrypcje.html.

Jako Ellipsis Energy Sp. z o.o. działamy na polskim rynku od 2015 roku. Specjalizujemy się w usługach audytorskich w dziedzinie poprawy efektywności energetycznej. Doradzamy w zakresie energetyki w różnorakich sektorach gospodarki oraz przemysłu.

 

Przeprowadzamy kompleksowe audyty energetyczne przedsiębiorstw, opracowujemy analizy do uzyskania wsparcia finansowego dla przedsięwzięć energooszczędnych oraz odnawialnych źródeł energii. Wdrażamy systemy zarządzania energią, zgodne z ISO 50001 oraz opracowujemy projekty i koncepcje instalacji przemysłowych. 

 

Z szacunku do energii wskazujemy najefektywniejsze kierunki modernizacji pozwalających na zmniejszenie lub efektywniejsze wykorzystanie energii, a także dbamy o ciągłość pracy maszyn w zakładach przemysłowych.

Dokonujemy szczegółowych przeglądów zużycia energii w budynkach oraz jednorazowych i okresowych pomiarów z wykorzystaniem technologii ultradźwiękowej oraz termograficznej. Tworzymy koncepcje rozwiązań dla przedsiębiorstw, określamy koszty takich inwestycji wraz z czasem zwrotu oraz możliwości ich finansowania.

 

Wspieramy także w pozyskiwaniu dofinansowań na modernizacje zmniejszające zużycie energii lub poprawiające efektywność energetyczną w zakładach przemysłowych. Dbamy o to, aby usługa przygotowania dokumentacji projektowej w ramach różnorakich konkursów była kompleksowa.

WYSTAWCY

PATRONI

ZOSTAŃ PARTNEREM KONGRESU I KORZYSTAJ Z BIZNESOWYCH MOŻLIWOŚCI

KONGRES MIĘSNY 2018 to:DLACZEGO WARTO?

  • Dotrzesz ze swoją ofertą do ściśle wyselekcjonowanej grupy odbiorczej
  • Nawiążesz bezpośrednie kontakty z osobami decydującymi o zakupach mięsa i wędlin do sieci sklepów
  • Poprzez udział w konferencji i prezentacje produktów podniesiesz prestiż swojej firmy i marki
  • Lepiej poznasz branżę i potrzeby Twoich partnerów biznesowych
  • Zdobędziesz nowych klientów!


KONTAKT DLA SPONSORÓW I WYSTAWCÓW