PARTNER PLATYNOWY

Bank BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, notowanym na GPW w Warszawie. Oferuje klientom indywidualnym produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz szeroką gamę kredytów. Specjalizuje się w finansowaniu rolnictwa, gospodarki żywnościowej oraz infrastruktury regionalnej. Misją Banku jest oferowanie w sposób odpowiedzialny nowatorskich rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę. Bank jest częścią wiodącej międzynarodowej grupy bankowej BNP Paribas.Bank świadczy usługi poprzez sieć oddziałów bankowych oraz stoisk bankowych w centrach handlowych na terenie całego kraju. Produkty kredytowe dostępne są również za pośrednictwem punktów w sklepach partnerskich, także w wybranych sieciach dealerów samochodów.

 

 

PARTNERZY MERYTORYCZNI

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. Jesteśmy siecią firm działającą w 158 krajach. Zatrudniamy ponad 250 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, podatkowo-prawnego oraz audytu. W Polsce PwC posiada 8 biur regionalnych – w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Rzeszowie, oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i dwa Service Delivery Center w Katowicach i Opolu. PwC w Polsce zatrudnia ponad 4700 osób. Dowiedz się więcej na www.pwc.pl.   

 

PARTNERZY SREBRNI

WYSTAWCY

 „Dobrowolscy” to polska i rodzinna firma, która cieszy się uznaniem Klientów i Konsumentów od 28 lat. Dobrowolscy” to doskonałe wędliny, jej filarem jest stałe dążenie do zapewnienia produktów najwyższej jakości, które nawiązują do smaku dawnych wędlin. Dewizą marki jest hasło „Łączymy smakiem pokolenia”.

Dobrowolscy” to firma łącząca zalety producenta regionalnego z możliwościami produkcyjnymi i dystrybucyjnymi na ogólnopolską skalę, to ponad 600 pracowników, to produkcja na poziomie 1500 ton wędlin miesięcznie, to najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa m.in. BRC; IFS.

Bogata i kompleksowa oferta obejmuje m.in. wędzonki, szynki, pieczenie, czy pasztety. Tradycyjnie Wędzone i Bracia Dobrowolscy to wiodące marki Premium firmy. Wędliny te swój doskonały smak zawdzięczają, marynowaniu w zalewie oraz tradycyjnemu wędzeniu w prawdziwej komorze wędzarniczej, dokładnie tak, jak robili to nasi dziadkowie.

Marka Tradycyjnie Wędzone to dowód, że firma „Dobrowolscy” potrafi połączyć zalety producenta regionalnego z ogólnopolskimi możliwościami produkcyjnymi i dystrybucyjnymi.

https://www.ifco.com
IFCO jest światowym liderem w dostarczaniu rozwiązań opakowaniowych wielkokrotnego użytku dla produktów świeżych, obsługującym klientów w ponad 50 krajach. IFCO operuje pulą ponad 290 milionów PPWU (Plastikowych Pojemników Wielokrotnego Użytku) na skalę światową, które używane są do ponad 1.3 miliarda transportów świeżych owoców i warzyw, mięsa, ryb, owoców morza, jaj, pieczywa oraz innych dóbr od producentów do sieci handlowych rocznie. Pojemniki IFCO zapewniają lepszą wydajność łańcucha dostaw produktów świeżych poprzez poprawę ochrony, jakości oraz świeżości dostarczanych dóbr oraz zmniejszanie kosztów, strat produktowych oraz negatywnego wpływu na środowisko w porównaniu do rozwiązań jednorazowych. IFCO należy do koncernu Brambles.

Hydrosol jest czescia Grupy Stern-Wywiol, nalezacej do rodziny Wywiolów.
Nasza siedziba glówna znajduje sie w Ahresburgu w okolicy Hamburga, gdzie skupiamy ponad 85 specjalistów do spraw badan i rozwoju w 11 dedykowanych laboratoriach.

Jestesmy znani na calym swiecie z wysokiej jakosci systemów funkcjonalnych specjalnie dobranych pod klienta.

Hydrosol w swoim szerokim portfolio posiada
produkty wedliniarskie, które spelniaja najwyzsze wymagania dotyczace smaku, tekstury i ekonomii. Sa to miedzy innymi mieszanki przyprawowo-stabilizujace, systemy zwiekszajace wydajnosc oraz produkty konserwujace.

Swiatowe zapotrzebowanie na mieso rosnie, a wraz z nim zainteresowanie nowymi alternatywami dla tego surowca.
Dlatego tez w pogoni za trendem weganizmu, opracowalismy nasze najrewolucyjniejsze produkty. Sa to nasze weganskie szynki, burgery, parówki etc. bazujace na mieszance protein roslinnych. W tej dziedzinie nie mamy sobie równych.

Grupa przedsiębiorstw CSB-System

Your success is our business – since 1977

Grupa przedsiębiorstw CSB jest wiodącym dostawcą specjalistycznych rozwiązań IT dla branży mięsnej, przemysłu procesowego w sektorze spożywczym i napojów, a także chemicznym, farmaceutycznym, kosmetycznym oraz handlowym. Jako innowacyjny partner biznesowy oferujemy wszystko z jednej ręki, począwszy od sprzętu, oprogramowania i usług do doradztwa biznesowego włącznie. Tym samym już od ponad 40 lat aktywnie wspieramy naszych klientów w budowaniu ich przewagi rynkowej.

Grupa przedsiębiorstw CSB zatrudnia prawie 600 pracowników, a jej roczny obrót wynosi ponad 75 mln euro. Grupa posiada około 25 spółek zlokalizowanych w różnych regionach świata. Każda z nich dysponuje profesjonalnym zespołem własnych ekspertów. Taki model organizacji gwarantuje sprawną obsługę klientów w ponad 50 krajach. Centralny element oferty produktowej stanowi modułowy System CSB. Kompleksowe rozwiązanie IT firmy CSB jest obecnie dostępne w ponad 30 językach.  

Jako przedsiębiorstwo rodzinne stawiamy przede wszystkim na niezależność finansową i technologiczną. Zrównoważony rozwój, najwyższa jakość i ukierunkowanie na klienta już od dziesięcioleci stanowią podstawę strategii CSB.

Chr. Hansen to globalna firma biotechnologiczna oferująca naturalne rozwiązania mikrobiologiczne dla branży spożywczej, farmaceutycznej oraz rolnictwa. Jesteśmy liderem na rynku kultur bakteryjnych, enzymów, barwników naturalnych oraz dodatków prozdrowotnych.

 

Nasza firma skupia się na badaniach i nieustannej innowacji. Posiadamy unikalny bank kultur bakterii liczący ponad 30 tys. szczepów. Zastosowanie dobrych bakterii do ochrony zdrowia ludzi, zwierząt i roślin to nasza pasja. Gromadzona od ponad 140 lat niezrównana wiedza ekspercka w dziedzinie mikrobiologii i fermentacji umożliwia nam wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań na skalę przemysłową. Naszą misją jest poprawa jakości żywności, zdrowia ludzi i zwierząt oraz wzrost wydajności produkcji.

 

Chr. Hansen Poland – przedstawicielstwo firmy w Polsce powstało w roku 1992. Od tej pory bierzemy aktywny udział w promowaniu nowych technologii i rozwiązań między innymi na rynku mięsnym, mleczarskim oraz napojowym. Współpracujemy blisko z najważniejszymi ośrodkami akademickimi oraz organizacjami i mediami branżowymi. Uważnie obserwujemy światowe trendy i analizując lokalną specyfikę pomagamy naszym partnerom tworzyć produkty, które spełniają oczekiwania współczesnych konsumentów.

 

ZMB Białystok
…Kwestia smaku
ZMB Białystok jest firmą produkcyjno – handlową usytuowaną na Podlasiu – zielonej, czystej i ekologicznej części Polski, nieopodal Puszczy Białowieskiej i Knyszyńskiej. Od samego początku działalności firma postawiła na jakość. Dzięki zatrudnieniu wyspecjalizowanej i doświadczonej kadry możemy naszym klientom zaoferować wędliny, które zaspokoją oczekiwania wszystkich. O jakości naszych wyrobów świadczy nie tylko wieloletnie zaufanie naszych konsumentów, ale również to, że ZMB za swoje wyroby zdobywa nagrody i wyróżnienia. Bogaty zestaw produktów tworzą przede wszystkim najwyższej jakości wędliny dojrzewające m.in.: KINDZIUK, PALCÓWKA DOJRZEWAJĄCA, KUMPIAK, PASTURMA, cenione na polskich stołach za idealne połączenie smaku mięsa i przypraw oraz wędzonki z szynki i schabu, kiełbasy, wędliny kanapkowe.

BIBUS MENOS Sp. z o.o. jest polsko-szwajcarską firmą o profilu sprzedażowo-produkcyjno-usługowym. Działamy w takich branżach jak: pneumatyka, pompy i zbiorniki, mechatronika, automatyka, hydraulika siłowa, technika szynowa, drukarki 3D.

Zajmujemy się doradztwem technicznym, sprzedażą komponentów i rozwiązań, integracją systemów, projektowaniem, produkcją, serwisem oraz szkoleniami specjalistycznymi.

Oferujemy dmuchawy bocznokanałowe, pompy membranowe zasilane sprężonym powietrzem do transferu płynów i środków chemicznych oraz armaturę, pozwalającą na automatyzację procesów obróbki mięsa i skrócenie czasu trwania tych procesów.

Urządzenia te doskonale sprawdzają się w tradycyjnych aplikacjach wędzenia dymem oraz do procesów wędzenia aromatami dymu wędzarniczego, bądź do środków chemicznych stosowanych w procesach czyszczenia maszyn po procesie produkcji (centralne stacje mycia - CIP).

 Oferta obejmuje:

 • Pompy membranowe do aromatów i środków myjących firmy YAMADA
 • Dmuchawy bocznokanałowe ESAM
 • Dmuchawy membranowe SECOH
 • Zawory skośne ESG
 • Zawory procesowe w wykonaniu ze stali nierdzewnej i przyłączami TRI-CLAMP – VALPRES, VALBIA.
Oferujemy możliwość pakowania:
- maszyny rolowe- thermoforming formujące opakowania z dwóch rolek folii, produkty mogą być pakowane w opakowani z folii miękkiej lub twardej. Maszyny serii TFS i TFE standardowo przystosowane są do sanityzacji. Możliwość pakowania w atmosferze modyfikowanej (MAP), skin oraz próżni.
- maszyny typu flow – pack z folią podawaną od góry lub od dołu, wykonujące potrójnie zgrzewane opakowania, możliwość pakowania w atmosferze modyfikowanej (MAP), w opakowania termokurczliwe barierowe lub bez bariery.
- maszyny o wysokiej wydajności typu traysealer, przeznaczone do pakowania na tackach z możliwością pakowania w atmosferze modyfikowanej (MAP) oraz pakowania próżniowego (SKIN).
- maszyny do pionowego pakowania produktów serii VTI i VTC. Maszyny wykonują potrójnie zgrzewane opakowania z jednej rolki folii. Maszyny pakują produkty luźne, granulowane, masy i wyroby trudne w dozowaniu.
- maszyny do pakowania w folię termokurczliwą typu shrink
- maszyny do pakowania w folię stretch z ręcznym i automatycznym podawanie produktu.

SUPRAVIS GROUP S.A.

Jesteśmy wiodącym europejskim producentem oferującym kompleksowy asortyment barierowych i wysokobarierowych opakowań z folii giętkich dla przemysłu spożywczego, w szczególności w przetwórstwie mięsa, ryb i mleka. Nasze produkty znajdują także zastosowanie do ochrony produktów medycznych oraz w branży technicznej.

Firma funkcjonuje na rynku od 1985 roku. Obecnie połowa naszej sprzedaży jest eksportowana do ponad 50 krajów na całym świecie.

W naszej ofercie znajdują się współwytłaczane folie, worki do pakowania próżniowego, laminaty o różnorodnej strukturze, materiały termokurczliwe (rękawy, folie, worki) oraz szeroka gama osłonek.

W skład firmy Supravis Group S.A. wchodzą dwa podmioty zajmujące się produkcją i dystrybucją opakowań z tworzyw sztucznych: Supravis Group S.A. oraz Flexpol Sp. z o.o. Razem zatrudniamy ponad 500 pracowników, z czego Supravis Group S.A. ponad 270 osób.

Frigoscandia/Double D/Stein/DSI/FormCook/Schröder

Urządzenia do mrożenia i chłodzenia produktów spożywczych:
mięsa, drobiu, wyrobów garmażeryjnych oraz dań gotowych

Kompletne linie technologiczne między innymi dla przetwórstwa drobiu oraz mięsa:
- nastrzykiwanie
- panierowanie
- smażenie
- obróbka termiczna: piece liniowe i spiralne, grill markery, piece kontaktowe
- mrożenie, wychładzanie, podmrażanie: tunele spiralne i przelotowe

Inteligentne systemy porcjowania mięsa i drobiu


Obsługa posprzedażowa
Części zamienne, serwis techniczny gwarancyjny i pogwarancyjny – naprawy, przeglądy, modyfikacje.

John Bean Technologies Sp.  z o. o.                    
Ul. Przy Bażantarni 11        
02-793 Warszawa
tel. +48 22 894 90 25
e-mail: info-poland@jbtc.com
www.jbtc.com/foodtech

 

Rubin Beef® to polska marka stworzona dla najbardziej wymagających restauratorów i kucharzy. Od ponad ćwierć wieku dostarczają najlepszym restauracjom i steak house’om mięso wołowe, które zaspokaja potrzeby nawet najbardziej wymagających fanów wołowiny. Jako pierwsza firma w Europie wprowadzili innowacyjny system klasyfikacji steaków poprzez określenie stopnia marmurkowatości, dojrzałości i tekstury mięs oraz wieku biologicznego. Dzięki temu Rubin Beef to jedyna firma, która gwarantuje powtarzalność smaku i jakości mięsa wołowego.

Od pokoleń nazwa Bizerba jest ściśle związana z tematem "wagi". Najwyższa jakość, innowacyjne rozwiązania oraz kompleksowa oferta serwisowa - to jest Bizerba.

Bizerba to przedsiębiorstwo technologiczne o zasięgu globalnym, oferujące kompleksowe rozwiązania z zakresu ważenia, etykietowania, komunikacji oraz serwisu spożywczego dla handlu, przemysłu i logistyki. Kluczową wartością w portfolio Bizerba jest “ważenie”.

Szeroki zakres produktów i rozwiązań systemowych odnosi się do etykietowania, ważenia, krojenia, przetwórstwa, kontroli i komisjonowania.

Kompleksowe usługi od doradztwa serwisowego, etykiety oraz materiałów eksploatacyjnych po leasing dopełniają spektrum rozwiązań.

Bizerba Polska Sp. z o.o.

ul. Anny Walentynowicz 10

20-318 Lublin

Tel. 81 531 86 80

bizerba@bizerbapolska.pl

www.bizerbapolska.pl

https://www.facebook.com/BizerbaPolska

ALS Food&Pharmaceutical Polska Sp. z o.o., należy do grupy ALS Laboratories posiadających ponad 350 akredytowanych laboratoriów na świecie w 55 krajach na wszystkich kontynentach. To między innymi dzięki międzynarodowej strukturze oraz zespołowi wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów zapewniamy naszym Klientom kompleksowość usług i najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu analityki w obszarze szeroko pojętych nauk przyrodniczych, w tym badań żywności.

Firma ALS, działająca  na rynku krajowym od 2012 roku,  posiada ośrodki w trzech strategicznych lokalizacjach:

 • Poznań – centrala firmy i laboratorium mikrobiologiczne oraz badań sensorycznych i konsumenckich
 • Kraków – laboratorium mikrobiologiczne
 • Warszawa – laboratorium badań konsumenckich.

Oferujemy szerokie spektrum akredytowanych usług badawczych dla żywności i pasz, suplementów diety, oraz produktów farmaceutycznych. Nasze działania skupiają się na prowadzeniu badań z zakresy mikrobiologii, fizykochemii, biologii molekularnej oraz badań sensorycznych i konsumenckich. Wieloletnie doświadczenie na rynku oraz zaawansowane technologicznie zaplecze laboratoryjne pozwalają nam skutecznie obsługiwać duże projekty.

Poza analizami laboratoryjnymi, firma ALS świadaczy usługi szkoleniowe i konsultingowe z zakresu wykonywanych badań. Każdą ofertę konstuujemy indywidualnie, w zależności od potrzeb i oczekiwań partnerów.

Miarą naszego sukcesu jest zadowolenie Klientów, dlatego zapewniamy wsparcie na każdym etapie współpracy. Jednocześnie dążymy do wprowadzania coraz to nowszych usług, nowych metod pracy i użytecznych rozwiązań informatycznych. Naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług, przy zachowaniu  najlepszych rozwiązań dla naszych partnerów biznesowych.

www.alsglobal.pl

Dział Obsługi Klienta:  tel. 882 659 119, email: ALSPoznan@alsglobal.com

Dział Sprzedaży: tel. 730 220 007, email: ALSKrakow@alsglobal.com

 

 

Introl-Energomontaż Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w generalnym wykonawstwie inwestycji, projektowaniu, remontach, montażu oraz wykonawstwie elementów urządzeń kotłowych, instalacji rurociągowych, instalacji oczyszczania spalin, stacji wymienników ciepła i węzłów cieplnych, wentylatorów, pomp, instalacji i urządzeń elektrycznych
i elektroenergetycznych oraz aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki.
W obszarze jej zainteresowań znajdują się różnorodne zlecenia głownie na rynku energetyki rozproszonej przede wszystkim wymagające szczególnych umiejętności i zaawansowanej wiedzy inżynieryjnej, między innymi układy kogeneracji gazowej oraz instalacji energetycznego wykorzystania odpadów.
Jest w stanie własnymi siłami zrealizować najbardziej skomplikowane kontrakty z obszaru energetyki, ochrony środowiska i przemysłu.
Spółka posiada wieloletnie doświadczenie i niezbędne zasoby do realizacji kontraktów w formule zaprojektuj i wybuduj.  

PROZON Fundacja Ochrony Klimatu jest samofinansującą organizacją pozarządowa, działającą od 22 lat na rzecz ograniczenia emisji gazów szkodliwych dla środowiska, stosowanych w chłodnictwie i energetyce. Założenie Fundacji przez dostawców czynników chłodniczych stanowiło wyraz ich ekologicznej świadomości oraz potrzeby prowadzenia społecznie odpowiedzialnej działalności gospodarczej. Dzięki współpracy z setkami firm serwisowych w Polsce, które dokonują odzysku gazów chłodniczych, Fundacja regeneruje dziesiątki ton substancji szkodliwych dla warstwy ozonowej. Ta działalność pozwala ograniczać produkcję szkodliwych gazów.

Fundacja utrzymuje się z usług regeneracji, analiz laboratoryjnych oraz organizacji szkoleń dla branży chłodniczej i energetycznej. Celem nadrzędnym szkoleń jest kreowanie odpowiedzialnych postaw i w konsekwencji ograniczenie emisji szkodliwych gazów. W ramach międzynarodowego konsorcjum REAL Alternatives, Fundacja promuje innowacyjne i bezpieczne rozwiązania w chłodnictwie i klimatyzacji. W Zgromadzeniu Fundatorów zasiadają firmy: Air Products Sp. z o.o., Linde Gaz Polska Sp. z o.o., Schiessl Polska Sp. z o.o. Prezesem Fundacji jest Krzysztof Grzegorczyk.
Więcej na www.prozon.org.pl i https://www.facebook.com/PROZONFundacjaOchronyKlimatu/

Firma Ka-Gra jest uznanym na polskim rynku dystrybutorem urządzeń i środków do produkcji niezbędnych w przemyśle spożywczym. Od momentu powstania w 1997 roku konsekwentnie budujemy swoją prestiżową pozycję proponując klientom kompleksowe usługi z wykorzystaniem najwyższej jakości oferowanych produktów.

Firma Ka-Gra jest przedstawicielem, na rynku polskim liderującej w swojej branży Grupy FRONTMATEC. Wspólnie opracowujemy innowacyjne rozwiązania z dziedzin:
- Budowy wieprzowych, wołowych i jagnięcych linii rozbiorowych.
- Higieny Pracy.
- Kompleksowych rozwiązań logistycznych w zakładach produkcyjnych.
- Automatyki produkcji.
- Gospodarki odpadami poubojowymi.
- Czyszczenia podrobów, żołądków i jelit.

Jako regionalny przedstawiciel firmy Zaltech oferujemy szeroki zakres mieszanek przyprawowych oraz najlepsze doradztwo technologiczne.
Wyroby ze stali kwasoodpornej uzupełniają ofertę o kolumny parzelnicze, praski, formy siatkowe, wózki wędzarnicze oraz wszelkiego rodzaju wyposażenie zakładów produkcyjnych oraz punktów gastronomicznych.
Cechuje nas indywidualne podejście do klienta oraz jego zapytań.
Zaufało nam wiele wiodących zakładów przetwórstwa spożywczego w kraju i za granicą.

Firma Air Products w Polsce jest jednym z największych producentów gazów przemysłowych i od 26 lat oferuje swoim Klientom gazy techniczne, spożywcze, medyczne oraz specjalne, jak również instalacje, urządzenia i serwis techniczny. Nasi eksperci służą swoją pomocą w dopasowywaniu oferty gazów, usług i technologii do potrzeb Klientów, którymi są zarówno mali przedsiębiorcy, jak i wielkie koncerny przemysłowe. Dzięki naszym technologiom i rozwiązaniom gazowym sprawiamy, że procesy produkcyjne naszych Klientów stają się bardziej wydajne i energooszczędne.

W Polsce posiadamy trzy zakłady produkcji gazów atmosferycznych: w Częstochowie, Kędzierzynie – Koźlu i Głogowie. Produkujemy łącznie ponad 1200 ton na dobę tlenu, azotu i argonu. Air Products posiada także nowoczesny zakład produkcji CO2 w Tarnowie o zdolnościach produkcyjnych ponad 220 ton na dobę.

Air Products jest jedną z największych na świecie firm działającą w branży gazów technicznych i od ponad 75 lat obsługuje firmy wielu gałęzi przemysłu. Jesteśmy obecni w 40 krajach świata. Słyniemy z innowacyjności, doskonałości operacyjnej oraz zaangażowania w kwestie bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, służąc doradztwem technicznym na każdym etapie współpracy. Dołączając do ich grona przekonacie się Państwo, że jesteśmy najlepszą firmą, od której warto kupować, z która warto współpracować i wspólnie kreować sukces Państwa przedsiębiorstwa.

cargo-partner jest operatorem logistycznym o zasięgu globalnym, świadczącym pełen zakres usług informatyczno-spedycyjnych w ramach transportu lotniczego (Air Cargo), morskiego (Sea Cargo), drogowego (Road Transport) i kolejowego (Rail Transport) oraz rozwiązań magazynowania (Contract Logistics). Firma jest obecna w ponad 130 biurach w więcej niż 30 krajach na świecie. Została założona w Austrii w 1983 roku, w Polsce prowadzi działalność już od ponad 20 lat, mając do dyspozycji klientów biura w 7 miastach w Polsce, z czego trzy (Brwinów, Poznań, Mikołów) oferują zaplecze magazynowe o łącznej powierzchni 11450 m2. Wieloletnie doświadczenie pozwala naszym ekspertom organizować transport w sposób ukierunkowany na pełną optymalizację kosztów oraz czasu transportu.

Oferta transportu chłodniczego
Projektowane usługi dostosowane są do indywidualnych potrzeb dla różnych gałęzi przemysłu, aby tworzyć konkurencyjne korzyści dla klientów na całym świecie. W portfolio swoich stałych partnerów biznesowych cargo-partner posiada firmy z branż spożywczych, owocowych, mięsnych, rybnych, farmaceutycznych i wielu innych związanych z artykułami łatwo psującymi się. Poza konkurencyjnymi warunkami cenowymi, oferuje krótkie czasy tranzytów, stałą kontrolę temperatury w zakresie od -30º do +30 ºC, wydruki z termografów na miejscach rozładunku lub loggery. Przewóz w temperaturze kontrolowanej odbywa się za pośrednictwem wszystkich rodzajów transportu ujętych w portfolio. W transporcie morskim wykorzystywane są do tego specjalistyczne kontenery chłodnicze (reefer) w ramach usługi pełnokontenerowej FCL. W przypadkach, gdy nie ma potrzeby użycia kontenera chłodniczego, stosowana jest alternatywa w postaci koców termicznych (thermal blankets). Artykuły łatwo psujące się dostarczane są możliwie najszybszymi połączeniami zgodnie z harmonogramem żeglugi.

Kompleksowa obsługa
Na każdym etapie zapewniona jest stała łączność z osobą wyspecjalizowaną w transporcie przesyłek chłodniczych, a także kompleksowa odprawa weterynaryjna i celna. Realizowana jest dostawa produktów wymagających chłodzenia „od drzwi do drzwi”, jak i zarządzanie całym łańcuchem dostaw w imporcie i eksporcie. Wszystkie usługi oferowane przez cargo-partner są zintegrowane w systemie do śledzenia i namierzania SPOT, który umożliwia także komunikację, obieg dokumentacji czy też tworzenie raportów.

Henry Kruse Polska Sp. z o.o.
Na polskim rynku firma Henry Kruse Sp. z o.o. istnieje od 1993r. Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. Nasz asortyment to ponad 10000 produktów najwyższej jakości, pochodzących od producentów krajowych i zagranicznych.

Oferujemy:
- chemiczne środki czystości (cały asortyment związany z utrzymaniem czystości)
- maszyny i urządzenia czyszczące,
- produkty związane z szeroko pojętą higieną,
- wyposażenie pomieszczeń sanitarnych,
- opakowania i produkty jednorazowego użytku,
- produkty dla usług cateringowych, serwetki i dekoracje stołów.

Współpracujemy z największymi światowymi koncernami oraz lokalnymi producentami. Na terenie Polski posiadamy ponad 50 wykwalifikowanych i kompetentnych przedstawicieli handlowych. W maximum 48 godzin dostarczamy towar do każdego miejsca w Polsce.
W ramach współpracy oferujemy szeroki pakiet szkoleń dla personelu, dobieramy optymalne rozwiązania, tworzymy plany i programy higieny odpowiednio do potrzeb i wymagań konkretnego obiektu.

HENRY KRUSE SP. Z O.O.
Bielany Wrocławskie. Ul. Kolejowa 3
55-040 Kobierzyce
Tel: +48 71 33 45 200, fax. +48 71 33 45 201
www.kruse.pl

 

 

FRIZO Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu oraz kompleksowym wykonawstwie instalacji chłodniczych, dla wszelkich gałęzi przemysłu, głównie przemysłu spożywczego.

Dzięki uprawnieniom Urzędu Dozoru Technicznego, do wytwarzania instalacji i zbiorników ciśnieniowych, FRIZO należy do nielicznego grona firm, które są uprawnione do budowy amoniakalnych instalacji chłodniczych w Polsce.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte przy realizacji tego typu projektów, pozwala oferować naszym Klientom doradztwo techniczne oraz usługi projektowe w dziedzinie budowy oraz modernizacji instalacji chłodniczych.

Współpraca z czołowymi producentami sprzętu chłodniczego umożliwia nam oferowanie rozwiązań, które są optymalne pod kątem inwestycyjnym oraz eksploatacyjnym.

PATRONI

Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP to ogólnopolska organizacja skupiająca właścicieli zakładów branży mięsnej. Celem Stowarzyszenia jest jednoczenie środowiska branżowego oraz reprezentacja i ochrona interesów zrzeszonych członków. SRW RP liczy ok. 200 członków. Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP aktywizuje rzeźników i wędliniarzy do rozwoju i wykorzystania potencjału gospodarczego, wdrażania nowych technologii oraz doskonalenia kwalifikacji zawodowych. Stowarzyszenie stale i rytmiczne przekazuje wszystkim swoim członkom informacje, co pozwala na dotrzymywanie kroku najlepszym w zmieniającej się gospodarce. Od grudnia 1998 roku SRW RP jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Rzeźników i Wędliniarzy w Brukseli. Skupia ono rzeźników i wędliniarzy z krajów UE, reprezentuje ich interesy przed Komisją Europejską oraz opiniuje projekty rozwiązań w Parlamencie Europejskim. Jest to naszym dużym sukcesem, gdyż w tym przypadku wyprzedziliśmy struktury rządowe w sferze wejścia do UE.
Związek Polskie Mięso jest organizacją reprezentującą interesy gospodarcze zrzeszonych w niej podmiotów, działających w obrębie branży mięsnej oraz współpracujących z nią w zakresie ich działalności wytwórczej, handlowej i/lub usługowej, w szczególności wobec organów państwowych. Jako związek Polskie Mięso kształtuje i upowszechnia zasady etyki w działalności gospodarczej, w szczególności opracowując i doskonaląc normy rzetelnego postępowania w obrocie gospodarczym. Związek Polskie Mięso jest uprawniony do wyrażania opinii o projektach rozwiązań odnoszących się do funkcjonowania gospodarki oraz może uczestniczyć, na zasadach określonych w odrębnych przepisach, w przygotowywaniu projektów aktów prawnych w tym zakresie. Związek może dokonywać ocen wdrażania i funkcjonowania przepisów prawnych dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej, zwłaszcza w zakresie aktywności branży mięsnej oraz na jej rzecz. Zadaniem Związku Polskie Mięso jest przyczynianie się do tworzenia warunków rozwoju życia gospodarczego oraz wspieranie inicjatyw gospodarczych członków. Równocześnie Związek może, we współpracy z właściwymi organami oświatowymi, popierać rozwój kształcenia zawodowego, wspierać naukę zawodu w zakładach pracy oraz doskonalenie zawodowe pracowników.
Zachowanie różnorodności handlu i usług na rynku wewnętrznym Polska Izba Handlu jest branżową izbą gospodarczą handlu detalicznego. Zrzeszamy obecnie około 30 000 sklepów, hurtowni spożywczych i drogeryjnych oraz firmy z otoczenia FMCG, a także firmy usługowe. Działamy na rynku od 1997 roku i staliśmy się najszerszą reprezentacją handlu detalicznego i usług w Polsce. Jesteśmy obecnie jednym z kluczowych partnerów społecznych w procesie tworzenia prawa. Cały czas bierzemy udział w konsultacjach projektów ustaw, konferencjach uzgodnieniowych, posiedzeniach komisji parlamentarnych. Współpracujemy z agendami rządowymi, organizacjami międzynarodowymi, instytutami badawczymi, mediami, innymi organizacjami gospodarczymi. Jesteśmy wiarygodnym i sprawdzonym partnerem dla wszystkich firm i organizacji, którym zależy na własnym sukcesie oraz rozwoju gospodarczym kraju.
Polska Federacja Producentów Żywności Związek Pracodawców została powołana w celu zapewnienia efektywnego współudziału podmiotów gospodarczych w tworzeniu prawnych, organizacyjnych i ekonomicznych warunków rozwoju sektora żywnościowego, jednej z największych i najsilniejszych gałęzi polskiej gospodarki. Członkami PFPŻ ZP są wiodące firmy i organizacje związane z szeroko rozumianym rynkiem żywności w Polsce. Od wielu lat pomagamy im w budowaniu mocnej pozycji na tym rynku.

KORZYŚCI Z UDZIAŁU

 • Dotrzesz do ściśle sprecyzowanej grupy docelowej praktyków z branży mięsnej
 • Poznasz nowych klientów i zacieśnisz już istniejące relacje relacje biznesowe
 • Poprzez udział w konferencji i prezentacje produktów podniesiesz prestiż swojej firmy i marki
 • Targi top produktów, nowości i innowacyjnych rozwiązań, to doskonała możliwość zaprezentowania firmy decydentom branży
 • Zaprezentujesz rozwiązania swojej firmy i spotkasz się z ekspertami podczas prelekcji i debat
 • Umówisz indywidualne spotkanie biznesowe ze wskazanym partnerem, od którego zależy Twoja współpraca z szeroko rozumianą branżą mięsną
 • Poznasz rynkowe analizy przygotowane przez najlepszych ekspertów oraz producentów
 • Zdobędziesz wiedzę o trendach, potrzebach konsumentów, potencjale rynku i wyzwaniach, jakie stoją przed jego uczestnikami
 • Nawiążesz bezpośrednie kontakty z osobami z sieci handlowych decydującymi o nawiązaniu współpracy


//]]>