PARTNER GENERALNY


PARTNER STRATEGICZNY

DUON Dystrybucja sp. z o.o. już od 20 lat funkcjonuje na rynku branży LNG dostarczając gaz swoim klientom za pomocą własnej, największej w Polsce floty transportowej przeznaczonej do transportu gazu skroplonego. Oprócz LNG, DUON dostarcza także gaz ziemny sieciowy do 12 lokalizacji, w której dystrybuuje gaz za pomocą własnej infrastruktury.

PARTNER MERYTORYCZNY


PARTNER KONGRESU

Bogucki Folie jest rodzinną firmą, która została założona w roku 1983. Dzięki wieloletniemu zaangażowaniu, ciężkiej pracy, jak również trafionym inwestycjom, firma Bogucki Folie stała się liderem w dziedzinie produkcji folii polietylenowych. Chcąc zapewnić naszym klientom produkty najwyższej jakości nieustannie się rozwijamy. Żeby sprostać wyzwaniom rynku w pierwszym kwartale 2019 uruchomiliśmy kolejną 8-mio kolorową drukarkę oraz 11-sto warstwową linię do wylewu folii PAPE. Stałe powiększanie parku maszynowego pozwala dostarczać naszym partnerom kompleksowe rozwiązania. Zapewniamy krótkie terminy realizacji, dzięki właściwie rozplanowanym mocom produkcyjnym, a także własnej przygotowalni matryc drukarskich. Kluczowym aspektem jest dla nas jakość, co udowadniamy przez posiadane certyfikaty BRC oraz ISO. Dysponujemy magazynem na 3000 miejsc paletowych. Przez wiele lat prowadzenia naszej działalności poszerzyliśmy wiedzę na temat ekstruzji folii. Gwarantujemy Państwu cechującą się najwyższą jakością folię LDPE (również z wysokobarierową warstwą EVOH). Rocznie produkujemy około 27000 ton wyrobów foliowych przeznaczonych na rynki krajowe oraz zagraniczne.

WYSTAWCY

Obecnie w skład grupy Zakładów Drobiarskich ALGAS wchodzą: Grupa Producentów Rolnych BAKSS (fermy drobiu) GPR BAKSS jest jednym z największych producentów brojlera kurzego w południowej części polski. Swoją działalność rozpoczęła w marcu 2010 roku. Ubojnia Drobiu ALGAS (zakład ubojowy i rozbiorowy) Nowoczesna w pełni zautomatyzowana linia technologiczna MEYN do uboju i rozbioru tuszek daje możliwości uzyskania produktu o najwyższej jakości. Zakład Przetwórstwa Mięsnego CSS (zakład przetwórczy) Producent wysokiej jakości wędlin i pasztetów marki KOKOGOOD o dużej zawartości mięsa drobiowego bez zbędnych dodatków, oraz własna sieć delikatesów mięsnych KOKOGOOD.

Belgian Meat Office - organizacja zrzeszająca belgijskich producentów wieprzowiny i wołowiny, która koordynuje promocję eksportu mięsa z Belgii. Została założona w 2003 roku pod egidą VLAM – Flamandzkiej Agencji Promocji Rolnictwa i Rybołówstwa. Belgian Meat Office koordynuje i organizuje m.in. stoiska promocyjne na największych spożywczych targach na świecie (SIAL, ANUGA), organizuje spotkania b2b z belgijskimi eksporterami, wydaje informacyjny newsletter ‘Meat News” oraz buduje pozytywny wizerunek belgijskiego mięsa w mediach lokalnych i międzynarodowych. Działania BMO w Polsce mają na celu kontaktowanie i łączenie belgijskich producentów – eskporterów mięsa z polskimi odbiorcami, klientami, kupcami.

 „Dobrowolscy” to polska i rodzinna firma, która cieszy się uznaniem Klientów i Konsumentów od 28 lat. Dobrowolscy” to doskonałe wędliny, jej filarem jest stałe dążenie do zapewnienia produktów najwyższej jakości, które nawiązują do smaku dawnych wędlin. Dewizą marki jest hasło „Łączymy smakiem pokolenia”.

Dobrowolscy” to firma łącząca zalety producenta regionalnego z możliwościami produkcyjnymi i dystrybucyjnymi na ogólnopolską skalę, to ponad 600 pracowników, to produkcja na poziomie 1500 ton wędlin miesięcznie, to najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa m.in. BRC; IFS.

Bogata i kompleksowa oferta obejmuje m.in. wędzonki, szynki, pieczenie, czy pasztety. Tradycyjnie Wędzone i Bracia Dobrowolscy to wiodące marki Premium firmy. Wędliny te swój doskonały smak zawdzięczają, marynowaniu w zalewie oraz tradycyjnemu wędzeniu w prawdziwej komorze wędzarniczej, dokładnie tak, jak robili to nasi dziadkowie.

Marka Tradycyjnie Wędzone to dowód, że firma „Dobrowolscy” potrafi połączyć zalety producenta regionalnego z ogólnopolskimi możliwościami produkcyjnymi i dystrybucyjnymi.

Jakość „MADE IN AUSTRIA”

OD PONAD 20 LAT EUROPLAST NALEŻY DO NAJWIĘKSZYCH ZAKŁADÓW PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH W EUROPIE. 100% naszej produkcji jest wykonane w Austrii, nasze pojemniki, skrzynie, palety i skrzyniopalety w wersjach ażurowych i z pełnymi ścianami są synonimem trwałości i jakości. Dysponujemy częściami zamiennymi i różnymi akcesoriami (zawory, uszczelki, klapy i wieka, stopy i płozy. Posiadamy wymagane certyfikaty i dopuszczenia EU. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.europlast.at lub bezpośredniego kontaktu z przedstawicielstwem w Polsce poland@europlast.at w języku polskim lub każdym innym. Podczas produkcji nie zostawiamy „śladu węglowego” ZERO CARBON FOOTPRINT, ponieważ produkujemy odpowiedzialnie.
 
FABIOS S.A. jest wiodącym producentem osłonek kolagenowych, wykorzystywanych przy produkcji kiełbas i szynek. Nasze produkty dostępne są w różnych typach (do kiełbas parzonych, wędzonych, surowych, dojrzewających), kolorach (począwszy od naturalnego, poprzez karmelowy, cebulowym, a kończąc na mahoniowym) i kalibrach (od ø22 – ø120mm). W naszym portfolio dostępna jest także folia kolagenowa wykorzystywana do produkcji szynek i wędzonek. Idealnym dopełnieniem naszej oferty są osłonki kolagenowe jadalne Fcase dostępne w kalibrach ø17-50 mm, w tym osłonki wiankowe jadalne.
Goodvalley jest firmą rolniczą opartą na skandynawskich standardach. Specjalizujemy się w produkcji wieprzowiny w sposób zrównoważony - „ od pola do stołu”. Nasze mięso produkowane jest ze zwierząt z chowu bez antybiotyków, karmionych paszą nie zawierającą składników GMO. Produkty Goodvalley produkowane są w 100% z mięsa, bez konserwantów, przy zachowaniu zerowego śladu węglowego.
Certyfikowana agencja zatrudnienia z 12-letnim doświadczeniem na rynku w szybkim uzupełnianiu personelu dla firm z wielu branż, w tym przetwórstwa mięsnego. Stale rozwijamy się dla wygody naszych klientów i pracowników. Posiadamy już 15 biur w 11 głównych miastach Polski oraz mamy 75 partnerskich agencji w 22 miastach Ukrainy. W ciągu ostatniego roku zapewniliśmy zatrudnienie ponad 10 tys. ludzi na potrzeby naszych klientów. Dziś średnia liczba naszych rekrutacyj w ciągu tygodnia dochodzi do 250 osób. Do naszych klientów, którzy nam zaufali należą: ANIMEX Foods Sp. z o.o. sp. k., P.D DROBEX SP. Z O.O., SEKO S.A., Perla Polska Sp. z o.o. Sp. K.,Atlantic sp. z o.o., Virtu Production sp.z o.o. Celem naszej pracy jest połączenie dwóch zainteresowanych stron -Państwa, jako Pracodawcy oraz zmotywowanych pracowników, pochodzących głównie z za wschodniej granicy Polski. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z Gremi Personal.

https://www.ifco.com
IFCO jest światowym liderem w dostarczaniu rozwiązań opakowaniowych wielkokrotnego użytku dla produktów świeżych, obsługującym klientów w ponad 50 krajach. IFCO operuje pulą ponad 290 milionów PPWU (Plastikowych Pojemników Wielokrotnego Użytku) na skalę światową, które używane są do ponad 1.3 miliarda transportów świeżych owoców i warzyw, mięsa, ryb, owoców morza, jaj, pieczywa oraz innych dóbr od producentów do sieci handlowych rocznie. Pojemniki IFCO zapewniają lepszą wydajność łańcucha dostaw produktów świeżych poprzez poprawę ochrony, jakości oraz świeżości dostarczanych dóbr oraz zmniejszanie kosztów, strat produktowych oraz negatywnego wpływu na środowisko w porównaniu do rozwiązań jednorazowych. IFCO należy do koncernu Brambles.

 
OMEGA PILZNO ITIS GODAWSKI & GODAWSKI [www. omega-pilzno.com.pl] NUMER 1 W POLSCE W TRANSPORCIE I LOGISTYCE. OMEGA Pilzno to jedna z wiodących na polskim rynku firm z sektora TSL dostarczająca usługi transportowe i logistyczne klientom zarówno w kraju, jak i za granicą. Od wielu lat plasuje się w ścisłej czołówce branżowych rankingów. Zarządzanie poprzez wartości i realizowanie strategii w oparciu o jasno wytyczone cele gwarantuje stały rozwój i umacnianie pozycji rynkowej. Z pasji do doskonałości stale zadziwiają swoich klientów, innowacyjnością rozwiązań w transporcie i logistyce. Prawie 30-letnie doświadczenie w branży TSL, wspierane implementacją nowoczesnych narzędzi technologicznych, pozwala na stosowanie optymalnych, kompleksowych rozwiązań i efektywną obsługę klientów. Pozycję wśród krajowych liderów branży zawdzięczają swoim pracownikom i współpracownikom, którzy każdego dnia budują i umacniają markę OMEGA Pilzno na rynku. Zawsze wyprzedzają oczekiwania klientów, ponieważ ich pracownicy działają operatywnie, efektywnie wykorzystując swoje szerokie możliwości do rozwoju siebie oraz firmy. Poprzez to generują ponad przeciętne zyski. Konsekwentne inwestycje i systematyczny rozwój doprowadziły do poszerzenia i uformowania się firmy, zaliczanej dziś do grona liderów w branży. Flota licząca blisko 700 pojazdów, 5 magazynów logistycznych klasy A o łącznej powierzchni blisko 120 tys. m2, ponad 1000 pracowników to efekt ciągłej pracy, budowania długofalowych relacji z klientami i dopasowania działalności do potrzeb rynku. Do grupy OMEGA PILZNO należą również autoryzowane serwisy samochodów ciężarowych MAN i VOLVO, stacje benzynowe i diagnostyczne oraz spółka STC – autoryzowany dealer i serwis marki IVECO. Grupa posiada swoje oddziały w Pilźnie, Rzeszowie, Warszawie, Krakowie, Katowicach i Gdyni.
Vion is an international food company with production locations in the Netherlands and Germany and sales support offices in thirteen countries worldwide. We provide fresh pork and beef, by-products and meat alternatives for retail, foodservice and the meat processing industry. In a global marketplace and on a planet that is under pressure from overuse of resources, we believe in a world where people enjoy safe and healthy food from sustainable sources. We provide food that matters.
Jesteśmy światowym liderem w zakresie produkcji i instalacji najwyższej, jakości posadzek żywicznych dla branży mięsnej. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania posiadające certyfikacje HACCP, dedykowane do poszczególnych stref i klas produkcji. Systemy zapewniające wieloletnie użytkowanie przy błyskawicznym czasie instalacji nienaruszającym harmonogramu i niewymagającym przerw w produkcji. Większość projektów jesteśmy w stanie wykonać podczas weekendowych przestojów. Współpracujemy z wiodącymi producentami zarówno w grupie mięsa czerwonego jak i białego. Realizujemy nowe inwestycje jak również remonty i renowacje istniejących powierzchni.
 
Marka wędlin Tako powstała w roku 2006 z pasji do wędliniarstwa jej założyciela Tadeusza Kosmala. Początkowe lata były czasem eksperymentalnego poszukiwania kierunku, który w najlepszym stopniu odpowie na oczekiwania naszych klientów i w którym będziemy liderami, a nie tylko odtwórcami. Obecnie zakład Tako to niespełna 40 osób, które wspólnie tworzą harmonijną całość, z jasno określonym kierunkiem działania, klarownymi priorytetami i wspólnymi celami. Mimo zmieniającego się krajobrazu na rynku mięsnym, nadal pozostajemy wierni naszym głównym założeniom: aby produkować dobre wędliny, eliminować zbędne środki, szanować naszych klientów oraz ich zdrowie. Nieustanne dążenie do odkrywania nowych smaków, zaspokajania zmieniających się potrzeb naszych klientów przebiega równolegle z restrykcyjnym dbaniem o wysoką jakość stosowanego surowca oraz o wysokie standardy produkcyjne. Wysoka jakość naszych produktów została potwierdzone w 2018 roku certyfikatem IFS.
//]]>